הרצאות | סדנאות חווייתיות | דוד אבודרהם | ביופידבק

דוד אבודרהם

אתה נמצא ב: דף הבית > STAR-UP > מבוא כללי לערכת ה- STAR UP
מבוא כללי לערכת ה- STAR UP
02/03/2021 19:42
מבוא STAR UP :
 
בדרך להעצמה אישית, יש צורך לראות באדם את כל התכונות החיוביות שכבר טמונות בו, או לסייע לו לאתר אותן בתוכו. אז יש חשיבות להעמיק את המודעות העצמית וההכרה בתכונות אלה ולהעצים אותן לצורך צמיחה והתפתחות של כל אדם.
בשלב השני, יוכל כל אחד לבחור תכונות או מאפיינים שהוא מעוניין לחזק או לבנות באישיותו ואז לקבל הדרכה מפורטת, כיצד לחזק תכונות אלה ולהטמיע אותן באישיותו.
 
ערכת ה- STAR UP, היא ארגז כלים קסום ומיוחד להעצמה אישית שנבנה לאור ניסיון של 35 שנה ועבודה עם אלפי אנשים בגילאים שונים, מגן הילדים ועד הפורשים לפנסיה.
 
ערכה זו, מתאימה לכל אדם, בכל שלב בחיים ובכל גיל. היא מכילה אופציות פעולה מגוונות בהתאמת הנחיות פעולה מיוחדות לקבוצות שונות: לכל מי שמעוניין בעבודה עצמית להעצמה אישית, ליועצים, למורים, לכלל אנשי החינוך ולהורים עצמם לצורך עבודה עם ילדים, לנערים ולמבוגרים בכל גיל. גילינו גם שיש בה קסם מיוחד באבחון מקצועי אישי או בסיוע לאנשי משאבי אנוש בהגדרת תכונות נדרשות לתפקיד או מקצוע מסוים ואף כדי לבחון התאמה של כל מועמד אליו.
 
ארגז כלים זה התגלה כמלא עוצמה ביחסי זוגות הן כשלב ראשון בבניית הזוגיות לזוג הצעיר וכן לחידוש וריענון הזוגיות בכל שלב בחיים, אפילו לאחר עשרות שנות נישואין, כפי שהוכח לנו בסדנאות הרבות בהן נבחן.
חשוב לציין שאין ארגז כלים זה בא להחליף טיפול מקצועי אישי שהוא כאמור החשוב ביותר. אבל יש בו כדי לתת מענה ראשוני להורה או למורה או לכל אדם שטרם זכה לקבל הדרכה וליווי אישי. אולי, הטעימה הזו תביא לרצון לקבל הדרכה מקצועית יותר ואישית ואז אפשר למצוא בסביבה הקרובה אנשי מקצוע רבים שיוכלו לסייע.
כמוכן הערכה אינה מכוונת בהכרח לטיפול בקשיים רגשיים, אלא בתיווך של מטפל מוסמך. לעניין זה יש צורך בטיפול ממוקד ומונחה באופן מקצועי שבהחלט יוכל להיעזר בערכה זו.
כשהקשיים בתפקודי החיים נובעים מגורמים של בעיות נפשיות, טראומות ואירועי עבר, דיכאון, חרדות, הפרעות אכילה, לקויות למידה אורגניות וכד' במצבים כאלה, העצמה אישית חשובה מאוד, אבל לא תהווה פתרון מספק, ורצוי לפנות לגורמי מקצוע בתחום הנדרש.
 
מרבית האנשים הפונים להעצמה אישית, הם אנשים בריאים בנפשם בעלי תפקוד אישי גבוה, המעוניינים לשפר עוד ועוד את תפקודם בתחומים ספציפיים הנדרשים מעת לעת. אנשים המעוניינים לשפר או להרחיב את תפקודם בתחום הקריירה, לשנות כיוון מקצועי, לשפר מיומנויות ניהוליות, לבנות אורח חיים והרגלים בריאים יותר. אנשים המעוניינים בשיפור עולמם הרגשי, בקידום התקשורת הבין-אישית בעבודה בזוגיות, ובמשפחה וכד'.
בוודאי העצמה אישית חשובה מאוד לאנשים בעלי קשיים בדימוי העצמי וברמת המסוגלות שלהם. לאנשים עם קושי בביטחון העצמי או חלישות באמונה של אדם בעצמו.
 
ה- STAR UP כארגז כלים מיוחד, נוסה בהצלחה במאות הזדמנויות שונות בעבודה פרטנית ובקבוצות מגוונות מגילאי גן חובה, נוער, קצינים ומפקדים ביחידות מיוחדות, מורים, הורים ועד קבוצות פורשים לפנסיה.
כן הצליחה מאוד בעבודה עם זוגות צעירים לפני הנישואין כמו גם כאלה הנמצאים עמוק בתוך שנות הנישואין. זו עוצמתה המיוחדת של הערכה כולה, בהתאמתה לאנשים באשר הם.
בהמשך יובאו מספר רעיונות לעבודה עם הערכה ואפשר להוסיף עוד בהתאם לניסיון האישי וליצירתיות של כל מטפל או כל אדם העוסק בה.
 

Start UP

הדפס עמוד שלח לחבר
דוד אבודרהם

רח' הגפן 1 צופים
טלפון: 09-7676138
פלאפון: 052-3694077

davidabu10@gmail.com

לפנייה דרך האתר:

שם מלא:
אימייל:
טלפון:
תיאור הפנייה:
קוד אבטחה:

ספר - המדריך להורות משמעותית

כל הזכויות שמורות © מוזה קידום עסקים פרסום ושיווק באינטרנט

פותח ע"י: וויז גרופ - בניית אתרים