הרצאות | סדנאות חווייתיות | דוד אבודרהם | ביופידבק

דוד אבודרהם

אתה נמצא ב: דף הבית > STAR-UP > ז. לחיזוק הקשר הזוגי
ז. לחיזוק הקשר הזוגי
03/03/2021 11:35
ז. STAR UP לחיזוק הקשר הזוגי
 
1. כל בן/בת זוג בתורו מאבחן את בן/בת הזוג ומציג את האחר בעשר התכונות המאפיינות אותו ביותר בעיניו. חשוב מאוד לעשות תרגיל זה באווירה טובה ולהיזהר מאוד מאווירה צינית. תמיד, בכל גיל, ובכל שלב בחיים, בן הזוג ישמח מאוד לשמוע באילו תכונות חיוביות רואה אותו האחר שלצידו. והואיל ואין כאן ביקורת כלל, אין סיבה לאי נעימות או למתח כלשהוא.
 
2. לאחר הבחירה של עשר התכונות החיוביות, עוברים על כל תכונה, מקריאים בקול בפני בן הזוג במפגש זוגי או אם מחליטים, באירוע חגיגת זוגיות בפני המשפחה או החברים, לפי בחירתכם. מומלץ מאוד לעשות תרגיל זה בתחילה באופן אינטימי ביחד ורק במועד אחר בפני במשפחה. כל אחד מסביר לאחר במספר משפטים כיצד באה לידי ביטוי תכונה זו בבן הזוג, בעיני המתבונן. רצוי לפרט כמה שיותר. זה יתגלה כתרגיל מעצים ומרגש בכל גיל!
 
3. לאחר מכן, מתחלפים ובן הזוג האחר מספר על התכונות החיוביות באחר וחוזר על התהליך, הפעם מצידו.
 
4. כדאי לחזור על תרגיל זה לפחות אחת לשנה בזוגיות, ביום הנישואין או ביום ההולדת. זה תמיד מעצים, ואפשר בכל פעם לצרף תכונות חדשות שגילינו בשנה החולפת. אבל הטוב ביותר לשבת אחת למספר חודשים, ולגלות תכונות חדשות שהתחזקו, כדי להעצים את הקשר.
 
5. תרגיל המומלץ אך ורק בעבודה זוגית מתקדמת ורק כשהזוגיות בריאה והפתיחות גבוהה:
לאחר ביצוע מוצלח של השלב הקודם, כל בן זוג יכול להמליץ בפני האחר על 3 תכונות שאם יתפתחו באחר, הם יסייעו לו וישמחו אותו מאוג. כדאי לגלות נכונות לסייע זה לזו בהצמחת התכונות בהדרכת הספר המצורף. אבל באופן זהיר, עדין, ממקום אוהב ולא ביקורתי.

Start UP

הדפס עמוד שלח לחבר
דוד אבודרהם

רח' הגפן 1 צופים
טלפון: 09-7676138
פלאפון: 052-3694077

davidabu10@gmail.com

לפנייה דרך האתר:

שם מלא:
אימייל:
טלפון:
תיאור הפנייה:
קוד אבטחה:

ספר - המדריך להורות משמעותית

כל הזכויות שמורות © מוזה קידום עסקים פרסום ושיווק באינטרנט

פותח ע"י: וויז גרופ - בניית אתרים